SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE PAZARLAMA
Sosyal medya pazarlamacılığı

 

Günümüzün en etkin  iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek ve müşteri tabanını genişletir aynı zamanda bulundukları yere ulaşmalarını  sağlar.

Sosyal medya yönetimi doğru tasarlandığında, müşterileriniz ile  doğal bağlantılar kurar. Firmanızın web sitenizin ziyaret sayılarını arttırır ,hizmetiniz ile ilgili bilgilendirme , markanızı tanıtma ve markazın bilinirliğini arttırmada önemli bir rol oynar.

Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamcılıkla ilgili tüm sorularınızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Hizmetlerimiz


Sosyal Medya Strateji Geliştirme

Sosyal medya pazarlama faaliyetlerinizden maksimum fayda sağlamanız için bütçenize uygun çözümler sunuyoruzSosyal Media Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medyada reklam yayınlayarak, müşterilerimize geri dönüşümü yüksek çözümler sunuyoruz.Sosyal Medya İçerik Geliştirme

sosyal medya aracılığıyla ürünlerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olmak için sosyal medya içerik geliştirme hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlama Nedir ?

Sosyal medya pazarlaması veya SMM, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri kapsar.


Neden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Müşterilerinizi güncel tutmaya ve markanıza bağlı tutmanızı önemsiyoruz; böylece her zaman müşterileriniz ilk tercihi siz olursunuz.

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve bunu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyorlar.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerinize cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve olumsuz ifadeler içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

Şirketiniz uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur.Pazarlama hedeflerinize ve yeni müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.İşlem Süreci


Strateji Geliştirme

Reklam Yönetimi

Topluluk Yönetimi

Etkili İçerik Üretimi

Analiz & Raporlama

Bugün Projenize Başlayalım

Teknomice olarak önceliğimiz memnuniyetinizdir..Alışılagelmiş satış görevlerinin sıkıcı ve uzun teknik konuşmalar yapmaları yerine ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinize odaklanıyoruz.Sizler için en uygun çözümleri analiz ederek yüksek fayda hedefleyen çözümler sunuyoruz.

Bize Ulaşın


Referanslarımız

Referanslarımız

Positive SSL